Print studio logo

Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Slider - roletky 1

Read more

Slider - roletky 2

Read more

Prezentačné roletky - Roll Up

Tlačiť PDF

POZOR!!! AKCIA!!!

 

Teraz ROLL UP/Roletka 80 x 200 cm s plnofarebnou potlačou

 

len 72,00 € s DPH

 

Roll Up je prezentačný systém jednoduchý na postavenie a ľahko prenosný. Má praktický dizajn a jednoduchú montáž. Ak sa rozhodnete pre tento systém, jediné čo musíte urobiť, je vytiahnuť vizuál a vysunúť tyč.

 

Roletky Roll UP

 

Celý proces netrvá dlhšie ako 2 minúty. Grafika je hore zafixovaná v click systéme v hornej lište a uchytená do spodnej časti displeja. Montáž bezproblémovo zvládne jedna osoba. Vizuál je výborne čitateľný. Uchytenie nie je viditeľné vďaka originálnemu dizajnu. Počas prepravy je grafika zrolovaná do hlinikového podstavca. Takto je tlač chránená voči mechanickému poškodeniu. Roll-Up pozostáva z expozičného panelu, textilného púzdra a podpornej napínacej tyče.

Roletky Roll UP

...................Roletka v zloženom stave......................Áčko - exteriér ........................... Lišty na plagáty ................. Klap Rámy

Prezentačný stolík.....................................................................................................Stojan na prospekty - A4

Tlačí sa buď na PVC banner s reliéfnym povchom, alebo na ultrajemnný polomatný banner s výborným podaním fotografických motívov. Pomocou Roll-Up prezentujte svoje produkty a služby kdekoľvek sa Váš klient nachádza, napr. v banke, na letisku, v hotelovej hale, na ochutnávkach a obchodných stretnutiach. Prezentačné roletky sú expedované po finalizácii štandardne do 48-hodín od zadania objednávky. Samozrejmosťou je v prípade Vášho záujmu taktiež návrh a dizajn grafiky.

 

Roletky Roll UP