Print studio logo

Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Slider - roletky 1

Read more

Slider - roletky 2

Read more

Nálepky

Tlačiť PDF

Vyhotovenie nálepiek nebolo nikdy jednoduchšie. Papierové, plastové, čiernobiele prípadne plnofarbné, do interiéru alebo exteriéru. Vieme Vám pripraviť samolepky podľa Vašej predstavy. Či už sa jedná o polep veľkých plôch, alebo malých predmetov, nič Vás nemusí obmedzovať.

Nalepky, samolepky, etikety

Tlač môžeme realizovať buď na PVC fóliu, alebo na papier. Samolepky na papier sa zvyčajne používajú na polepenie drobných predmetov bežnej spotreby ako sú obálky, fľaštičky a krabičky na lieky, upomienkové predmety a podobne. Tlač môže byť čiernobiela aj farebná. Tvary takýchto nálepiek sú zvyčajne obdĺžnikové alebo štvorcové. Papierové samolepky sú finačne nenáročné a poskytujú veľmi dobrý pomer pridanej hodnoty a ceny.

 

Nalepky, samolepky, etikety, stitky Nalepky, samolepky, etikety, stitky Nalepky, samolepky, etikety, stitky

Samolepky na plastovej fólii sú "vyšším levelom" v tejto oblasti. V ponuke máme všetky možnosti pri výrobe plastových samolepiek. Nemusíte sa obmedzovať ani veľkosťou ani tvarom. Samolepky sa dajú vytlačiť vo fotorealistickom rozlíšení a pri plnej ostrosti písma už od veľkosti 4 body. Technologický postup je realizovaný v takomto slede. Najprv sa vytlačí obrazový motív a keď si to zákazka vyžaduje, tak sa následne bez nutnosti prekladania média realizuje v ďalšom kroku výrez zvoleného tvaru. Tým vieme pri veľmi vysokej presnosti docieliť aj pri veľmi malej potlačenej ploche vysokú variabilitu tvarov. Takto vytlačené samolepky je v poslednej fáze možné prekryť tekutým laminovacím náterom, ktorý Vašu tlač ochráni pred mechanickým poškodením a oterom.

 

Nalepky, samolepky, etikety, stitky

 

 

 

Nalepky, samolepky, etikety, stitky

 

 

Touto technológiu Vam vieme pripraviť aj samolepky väčších rozmerov a samozrejme aj nálepky na polep áut, prípadne predajných priestorov a výkladov. Nálepky na PVC fóĺii sa používajú napríklad ako štítky, menovky, označenia produktov, slovenské preklady na tovaroch, čiarové kódy ako aj reklamné nosiče na autá, prípadne reklamné predmety.

Špeciálnou nálepkou je tzv. pečatná fólia. Pri jej aplikácii a následnom strhnutí ostáva na podklade raster z lepidla a pečatná časť, takže nie je možné nálepku odlepiť a znova prilepiť bez jej poškodenia. praktické využitie je na pečatenie krabičkiek, plombovanie prístrojov prípadne lepenie obálok... Tlač je možné realizovať z prinesených podkladov, prípadne máte možnosť využiť aj naše kreatívne štúdio.

Nalepky, samolepky, etikety, stitky