Print studio logo

Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Slider - roletky 2

Read more

Slider - roletky 1

Read more

Reklamné nápisy, bannery a tabule

Tlačiť PDF

Potrebujete reklamný nápis, prípadne reklamnú tabuľu? Vyrábame reklamné nápisy, firemné a reklamné tabule všetkých rozmerov. Najčastejšie sa realizujú na osvedčený materiál - Komatex. Jedná sa o materiál s výbornou pevnosťou a odolnosťou voči vplyvom počasia. Hrúbka tabule závisí v prvom rade na jej veľkosti. Motívy na tabule vyrábame štandardne za použitia ako rezacieho plotra, tak aj digitálnej tlače, čím vieme spracovať ako plošné, tak aj fotografické predlohy. Farbu podkladu tabule možno ľubovolne zmeniť farebnou fóliou.

 

Reklamne napisy, reklamne tabule, bannery

Štandardne používame exteriérové fólie so životnosťou 5 rokov. Naše skúsenosti hovoria, že po uplynutí tejto doby môže (ale aj nemusí) nastať mierne blednutie farieb. Doba 5 rokov, je však na drvivú väčšinu umiestnení viac než postačujúca, pretože reklama býva po tejto dobe zastaralá a vzniká prirodzená potreba ju vymeniť.

 

Reklamne napisy, reklamne tabule, bannery

 

V ponuke máme tiež okenné fólie ktoré prepúšťajú svetlo do interiéru a je cez ne vidieť von, no nie je vidieť dovnútra. Taktiež Vieme ponúknuť pogumované plátno, tzv bannery a sieťovinu tzv. mesh. Pre presné určenie technológie je najlepšie kontaktovať našich zamestnancov a následne podľa Vašej predstavy určiť technológiu. Veľmi obľúbené sú tiež tabule s kovovým vzhľadom, prípadne mosadzné, alebo nerezové.


Reklamne napisy, reklamne tabule, bannery